dizz-art artykuły reklamowe warszawa

Jak działamy

Dla budowania wzajemnych pozytywnych biznesowych relacji oraz bezpieczeństwa zawieranych transakcji, proponujemy jasne i uczciwe zasady współpracy:

 • dizz-art.pl artykuły reklamowe

  Wycena

  Zamów indywidualną wycenę dla konkretnych artykułów reklamowych podając kod produktu, ilość, dołączając logo w formacie cdr, pdf, eps, ai lub poglądowo jpg. Zlecenia z działu poligrafii wyceniamy indywidualnie.

 • dizz-art.pl artykuły reklamowe

  Zamówienie

  Po ustaleniu wszystkich szczegółów przesyłamy do Państwa e-mailem potwierdzenie zamówienia z wszystkimi technicznymi szczegółami, ceną i terminem realizacji. Zmiany (jeśli nie są możliwe do wprowadzenia w produkcji) nie będą od tego momentu wdrażane.

 • dizz-art.pl artykuły reklamowe

  Zaliczka

  Dla podmiotów rozpoczynających z nami współpracę wymagamy wpłaty zaliczki w wysokości 50% wartości pierwszego zamówienia. Przy kolejnych zamówieniach ustalamy wzajemnie wysokość zaliczki i wypracowujemy indywidualne zasady współpracy.

 • dizz-art.pl artykuły reklamowe

  Realizacja zamówienia

  Jesteśmy dostępni dla Was nie tylko w godzinach pracy i w dni pracujące. Staramy się odpisywać możliwie szybko również w mniej popularne dni i godziny. Co to znaczy? Priorytetowe dla Was projekty koordynujemy na bieżąco – nawet jesli wymaga to od nas pracy po godzinach czy w weekendy. Jeśli z jakiegolwiek powodu potrzebujecie się z nami skontaktować (kurier zawiódł, zamówienie nie spełnia Waszych oczekiwań, a może po prostu chcecie pogadać) to jesteśmy do Waszej dyspozycji ☺

 • Skontaktuj się
  z nami